Historial de guanyadors/es

Edició 2019

Jurat de la convocatòria

Blanca Alsinet Jambert: MBA per EADA i per Heriot Watt a Edinbourg.

Pere Cabot Roig: Enginyer agrónom. Investigadior al IRTA

Toni Cebrian Mercado: LL.Periodisme. Master com.digital.

Eduard Font Fernàndez: Analista. Dip. Empresarials

Carles Montero Tafalla: Farmaceútic. Gestor Em. ESSADE

Josep Prat Molist: Arquitecte técnic

Joan Felip Puig: Enginyer telecomunicacions

Francesc Rodón Casamitjana: Enginyer telecomunicacions i electrónica

Pere Sirés Garcia: Lic. Dret Màster processal i civil

 

Premiats:

Edició 2018

Jurat de la convocatòria

Blanca Alsinet Jambert: MBA per EADA i per Heriot Watt a Edinbourg

Pere Cabot Roig: Enginyer agrónom. Investigadior al IRTA

Toni Cebrian Mercado: Ll.Periodisme. Master com.digital.

Eduard Font Fernàndez: Analista. Dip. Empresarials

Carles Montero Tafalla: Farmaceútic. Gestor Em. ESSADE

Josep Prat Molist: Arquitecte técnic

Josep M.Prat Vera: Enginyer energétic. Músic. Beca 2009

Joan Felip Puig: Enginyer telecomunicacions.

Francesc Rodón Casamitjana: Enginyer telecomunicacions i electrónica.

Pere Sirés Garcia: Lic. Dret Màster processal i civil.

 

Premiats:

Edició 2017

Jurat de la convocatòria

Pere Cabot Roig: Enginyer agrónom. Investigadior al IRTA

Silvia Casabon López: Master Marqueting i C.

Toni Cebrian Mercado: Ll.Periodisme. Master com.digital.

Eduard Fernàndez Font: Analista. Dip. Empresarials

Ignasi Font Fernàndez: Llic. Biologia

Carles Montero Tafalla: Farmaceútic. Gestor Em. ESSADE

Joan Felip Puig: Enginyer telecomunicacions.

Francesc Rodón Casamitjana: Enginyer telecomunicacions i electrónica.

Pere Sirés Garcia: Lic. Dret processal i civil.

Xavier Vilà Alfonso: Eng.Teixits de punt.

 

Premiats:

Edició 2016

Jurat de la convocatòria

Pere Cabot Roig: Enginyer agrónom. Investigadior al IRTA

Eduard Fernàndez Font: Analista. Dip. Empresarials

Toni Cebrian Mercado: Ll.Periodisme. Master com.digital.

Joan Felip Puig: Enginyer telecomunicacions.

Ignasi Font Fernàndez: Llic. Biologia

Carles Montero Tafalla: Farmaceútic. Gestor Em. ESSADE

Imma Prat Vera: Odontóloga. Master Ortodoncia.

Rut Montero Tafalla: (Beca 2007) Mestra educació infantil. Beca 2007

Francesc Rodón Casamitjana: Enginyer telecomunicacions i electrónica.

 

Premiats:

Edició 2015

Jurat de la convocatòria

Toni Cebrian Mercado: Ll.Periodisme. Master com.digital.

Joan Felip Puig: Enginyer telecomunicacions.

Carles Montero Tafalla: Farmaceútic. Gestor Em. ESSADE

Ignasi Font Fernàndez: Llic. Biologia

Xavier Giribés Sala: Llic.Empresarials.Master B. ESADE

Imma Prat Vera: Odontóloga. Master Ortodoncia.

Jaume Pigem Jutglar: llic.Empresarials.Master B. ESADE

Josep Prat Molist: Arquitecte técnic

 

Premiats:

Edició 2014

Jurat de la convocatòria

Jaume Pigem Jutglar: llic.Empresarials.Master B. ESADE

Joan Felip Puig: Enginyer telecomunicacions.

Carles Montero Tafalla: Farmaceútic. Gestor Em. ESSADE

Ignasi Font Fernàndez: Llic. Biologia

Xavier Giribés Sala: Llic.Empresarials.Master B. ESADE

Ricard Herrero Diví: Arquitecte técnic.

Jordi Ribas Cruells: Enginnyer industrial.

Pepe Gil: Dr. Medicina. Gerent clínica.

Gmà. Felix Rodríguez: Llic. Filosofia i lletres.

 

Premiats:

Edició 2013

Jurat de la convocatòria

Jaume Pigem Jutglar: llic.Empresarials.Master B. ESADE

Joan Felip Puig: Enginyer telecomunicacions.

Gemma Figueras Balaguer: Dra. Biologia

Cristina Vera Yuste: Advocat i mediador.

Xavier Giribés Sala: Llic.Empresarials.Master B. ESADE

Ricard Herrero Diví: Arquitecte técnic.

Jordi Ribas Cruells: Enginnyer industrial.

Pepe Gil: Dr. Medicina. Gerent clínica.

 

Premiats:

Edició 2012

Jurat de la convocatòria

Jaume Pigem Jutglar: llic.Empresarials.Master B. ESADE

Joan Felip Puig: Enginyer telecomunicacions.

Gemma Figueras Balaguer: Dra. Biologia

Cristina Escanilla Martín: Metra. Llic. Pedagogia

Xavier Giribés Sala: Llic.Empresarials.Master B. ESADE

Ricard Herrero Diví: Arquitecte técnic.

Ramón Reixach Puig: Dr. História i economista.

Pepe Gil: Dr. Medicina. Gerent clínica.

Isaac Colomer Xena: Enginyer mecànic. Essade MBA.

Teresa de Gea: Llc. En dret i ciéncies polítiques.

 

Premiats:

Edició 2011

Jurat de la convocatòria

Jaume Pigem Jutglar: llic.Empresarials.Master B. ESADE

Joan Felip Puig: Enginyer telecomunicacions.

Ramón Reixach Puig: Dr. História i economista.

Xavier Giribés Sala: llic.Empresarials.Master B. ESADE

Montse Yuste Graupera: Dr. Medicina. Anestèsia i reanimació.

Jordi Ribas Cruells: Enginnyer industrial.

Mº Angels Regàs Guanyabens: Farmaceutica

Guzman Clavel Jordà: Notari

 

Premiats:

Edició 2010

Jurat de la convocatòria

Gmà. Federico Plumed: Enginyer Industrial.

Jaume Pigem Jutglar: llic.Empresarials.Master B. ESADE

Joan Felip Puig: Enginyer telecomunicacions.

Ramón Reixach Puig: Dr. História i economista.

Isaac Colomer Xena: Enginyer mecànic. Essade MBA.

Xavier Giribés Sala: llic.Empresarials.Master B. ESADE

Cristina Escanilla Martín: Metra. Llic. Pedagogia

Jordi Ribas Cruells: Enginnyer industrial.

Pepe Gil: Dr. Medicina. Gerent clínica.

Gemma Figueras Balaguer: Dra. En biologia.

 

Premiats:

Edició 2009

Jurat de la convocatòria

Jaume Pigem Jutglar: llic.Empresarials.Master B. ESADE

Joan Felip Puig: Enginyer telecomunicacions.

Ramón Reixach Puig: Dr. História i economista.

Joan Sola Casadevall: Dr. Ciencies químiques. Prof. U.A.B.

Xavier Giribés Sala: llic.Empresarials.Master B. ESADE

Jordi Ribas Cruells: Enginnyer industrial.

Pepe Gil: Dr. Medicina. Gerent clínica.

Gemma Figueras Balaguer: Dra. En biologia. Estudiant famàcia.

 

Premiats:

Edició 2008

Jurat de la convocatòria

Jaume Pigem Jutglar

Gmà. Miquel Bermudez

Ramón Reixach Puig

Jaume Amill Miralles

Xavier Giribés Sala

Marta Sala Oller

Jordi Ribas Cruells

Pepe Gil

Gemma Figueras Balaguer

Queral Flotats Albets

 

Premiats:

Edició 2007

Jurat de la convocatòria

Jaume Pigem Jutglar: llic.Empresarials.Master B. ESADE

Ramón Reixach Puig: Dr. História i economista.

Ricard Herrero Diví: Arquitecte técnic.

Xavier Giribés Sala: llic.Empresarials.Master B. ESADE

Gmà. Benito Saiz: Metre. Llic. Història.

Jordi Ribas Cruells: Enginnyer industrial.

Pepe Gil: Dr. Medicina. Gerent clínica.

Gemma Figueras Balaguer: Dra. Biologia.

Queral Flotats Albets: Llc. Periodisme i Humanitats

 

Premiats:

Patrocinadors: